تمامی خدمات شرکت برند با حمایت از نام علائم بازرگانی و نام نشان هر شخص و یا شرکت که از طریق تامین کردن و با اطمینان خاطر از بررسی حقوق ویژه سازی برای شناختن و معرفی کالا ها و ارائه خدمات و یا با اجازه دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در هر صورت پرداخت مبلغ ، صاحب کالا را تحت حفاظت قرار می گیرد. و در ظی مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی قابل تداومی شدن می باشد محافظت برند بازرگانی توسط مراجع های قانونی که در بیشتر نظام ها اجازه ی متوقف کردن و اختلاف در این زمینه را دارند تایید می شود از نگرش دیگر نشانه های تجاری با مساحت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان آنها در سطوح جهانی سرمایه گذاری می کنند

و این عملکرد را روایج می دهند که در همه و تمامی خدمات شرکت برند که حفاظت نام و نشانه های تجاری و همچنین موانعی در تلاش های رقبای بی شایسته مثل کلاه برداران و سود جویان برای استفاده از اینجور نشانه ها تصدیق به منظور محصولات عرضه خدمات نا معلوم و بی کیفیت و یا خیلی متفاوت می شوند این نوع سیاست از آگاهی و امکان سرمایه گذاری جهت تولید خرید و فروش کالا ها و خدمات را در عادلانه ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از همین راه بازرگانی بین المللی را  آسان سازی می کند.

از نحوه برخورداری تمامی خدمات شرکت برند

ثبت نشانه بازرگانی بعد از این که علامت خود را با یک مشاوره یا یک طراح با تجربه طراحی کردید و نسبت به درک و اعتبار برند خود و در دیدگاه های متناسب برند خود اطمینان حاصل نموده اید و نوبت به ثبت برند قبل از این که هر گونه اقدامات لازم برای معرفی و در واقع برند سازی در بازار کار خود می باشد. برای این منظور باید از طریق مشاوران مجرب و با شایسته که فاقد شرایط لازم بوده و به خوبی این ارتباط با آن را می دانند

توجه کافی داده می شود که داشتن اظهار نامه ثبت اجباری است. و این را حتما فراموش نکنید که این اظهار نامه را به دقت کنترل نمایید که از هر گونه عیب و ایرادی که دارد بتواند در آینده برای زمینه خدمات ثبت برند شما تاثیر گذار باشد دوری نمایید. این اظهار نامه حتما باید به همراه بعضی از مدارک مورد نیاز به اداره ملکیت معنوی باید فرستاده شود.

برای به سر انجام رساندن ثبت برند و نشانه های تجاری باید حتما فردی به عنوان نماینده یک شرکت برای خدمات موارد نیاز و هماهنگی های لازم معرفی شود. درخواست داده می شود که این فرد حتمادارای یک تجربه خاص در ثبت شرکتها باشد. این افراد به توانایی خود توانگری این را دارند که به خوبی می توانند خواسته های کارشناسان خود را در اداره ملکیت مادی را به طور قطعی ثبت کرده و زمینه برند شما را با بهترین نحوه و روش به تثبیت برسانند. و در هر این مرحله اگر برند فاقد شرایط لازم را نداشته باشد ممکن است سند ها و مدارک شما برگشت داده شود و یا درخواست شما به طور کلی نفی شود.

دامنه محافظت علامت تجاری در تمامی خدمات شرکت برند

در همه ی کشور ها ، تمامی نشانه های بازرگانی ثبت و تحت حفاظت قرار گرفته می شود . که هریک از این دفتر های ملی یا حوزه ایی ،از ثبت نشانه ها و اراعه هایی را که شامل اطلاعات کامل و درخواست هایی که برای تثبیت و تمدید کردن است را نگهداری می کنند .هر چند که نتیجه های ثبتی و محدودیتی را می تواند به تمامی محدوده کشور مرتبط دهد. برای جلوگیری از تثبیت جدا سازی در هر دفتر کشور یا حوزه ایی از آن که در این بخش از ابتکار برند ها که برای ثبت موسسه سراسری ملکیت معنوی به عنوان یک نشانع آن را اجرا می کنند این نوع از سیاست ها توسط یک عهد نامه اداره و اجرا می شود.

نکات قابل توجه برای انتخاب عنوان برند

برای تثبیت نشانه های مورد نظر انتخاب نام و عناوین مناسب ، گامی تاثیر گذار در جهت ثبت علامتی دقیق و فاقد عیب و ایراد می باشد.

در این قسمت به یکسری از نکات اساسی را که به شما در انتخاب نام و عنوان مناسب یک نشانه یاری را می رساند اعلام می کنیم:

1 – اسامی محبوب و شناخته شده غیر قابل تثبیت هستند.

3 –  کیفیت ها و نشانه هایی که بیان گر توصیف می باشند و یا بسیار هستند به تنهایی قابل بررسی و ثبت نیستند.

4 – استفاده از نام های چند  آواجی و تلفیقی از اقبال بالایی برای ثبت این نوع برند برخوردارند. در صورت این که عدم مشابه نام که در سطح کالای درخواستی قرار دارد

5 – در صورت نبود ثبت علاعم مورد نظر در طبقه های بالا مورد درخواست ، این نوع از علامت می تواند یک کلمه و یا ترکیبی از کلمات و اعداد و ، طرح ، شکل و … باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.