ثبت شرکتها در اصفهان| ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکتها در اصفهان

ثبت شرکتها در اصفهان


اصفهان به عنوان سومین شهر پهناور وسومین شهر پرجمعیت ایران از اهمیت زیادی برخوردار است  ثبت شرکتها در اصفهان اسلام شیعه به عنوان بخش اصلی کیش مردمان این شهر است و علاوه بر آن، ارامنه، یهودیان، بهاییان و زرتشتیان و سایر اقلیتهای مذهبی نیز در شهر زندگی می‌کنند. جلفا که در جنوب اصفهان قرار گرفته منطقه‌ای است که بیشتر ارمنی‌نشین است و از منطقه‌های خوب شهر نیز قلمداد می‌شود.

[us_single_image image=”5596″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

درباره اصفهان بیشتر بدانیم :

میان سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی به ویژه در سدهٔ شانزدهم میلادی در هنگام پادشاهی صفویان پایتخت ایران شد و رونق فراوانی گرفت.بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که تعدادی از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند.این شهر به داشتن معماری زیبای اسلامی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مناره‌های منحصربفرد معروف است.

این امر باعث شده‌است که در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد. این شهر در آذر ۱۳۹۴به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست.براساس استانداردهای یونسکو شهر خلاق، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری استفاده می‌کندمیدان نقش جهان نمونه برجسته‌ای از معماری اسلامی است.از جمله دیگر آثار تاریخی اصفهان از منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو و بسیاری از اماکن تاریخی دیگر را می‌توان نام برد.

درجه حرارت سالات شهراصفهان :

این شهر در منطقه‌ای در دامنه کوه‌های زاگرس و در کنار زاینده‌رود قرار گرفته که از کوه‌های مرکزی ایران در استان چهارمحال و بختیاری سرچشمه می‌گیرد و به باتلاق گاوخونی می‌ریزد و از مراکز گردشگری، فرهنگی و اقتصادی ایران محسوب می‌شود.

زاینده‌رود بزرگترین رود فلات مرکزی ایران از کوه‌های مرکزی ایران سرچشمه گرفته و از میان اصفهان می‌گذرد.

همچنین جنگل ناژوان از مناطق خوش آب و هوای حاشیه زاینده‌رود می‌باشد.

از دیگر مناطق طبیعی قابل گشت و گذار اصفهان می‌توان به کوه کلاه قاضی و کوه صفه اشاره نمود.منطقه کلاه قاضی، یک پارک ملی است با نام پارک ملی کلاه قاضی که محل زیست جانوران زیادی مانند کل، پازن، بز، آهو و عقاب است.

آب و هوای اصفهان به‌طور کلی معتدل و خشک است و مقدار بارش باران و برف به نسبت متوسطی دارد.

حداکثر درجه حرارت در تابستان ۳۹ درجه سانتی‌گراد است که تابستانهایی گرم و خشک را می‌سازد. ود زمستان تا حداکثر ۱۸-درجه می‌رسد.

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکتها در اصفهان ، برای کسانی که در شرکتی سهم دارند و مدیران شرکت ، ثبت شرکتها در اصفهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چون اشخاص از حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه قطعا شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند ، جایگاه درخور میباشند.

شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر میباشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اصفهان

  • تصویر برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء هیئت مدیره و سهامداران
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضا هیئت مدیره و بازرسین
  • آدرس دفتر مرکزی شرکت و کدپستی دقیق
  • پس از ثبت نام و تعیین اسم شرکت باید مدارک کامل را به اداره ثبت شرکتها در اصفهان ارسال کرد
  • که از زمان ارسال تا اخذ شماره ثبت و دریافت اوراق ۱۵ روز زمان لازم است

مراحل ثبت شرکت اصفهان

ابتدا باید برای شرکت خود موضوع یا عنوان مناسب انتخاب کنیم و بعد موضوع را به طور کامل تنظیم کنیم همچنین اوراق شرکت را نسبت به اطلاعات شریک ها و اعضای هیئت مدیره کامل کنیم البته تقاضاکننده گان باید در نظر داشته باشند، که موضوع شرکت بهتر است توسط اشخاص متخصص تنظیم و انتخاب شود.

سپس بعد از ان باید از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها در اصفهان ثبت نام اولیه صورت بگیرد. باید در نظر داشته باشید پس از انتخاب گزینه پذیرش نهایی به هیچ عنوان نمیتوان ویرایش در اوراق داشت.

طبق قانون تجارت سرمایه اولیه شرکت ها نمیتواند ار ۱۰۰۰۰۰۰ ریال کمتر باشد اعضای شرکت هم نباید از ۲ نفر کمتر باشند .

زمان و هزینه ، تعرقه و قیمت ثبت شرکت در اصفهان

ضروری است تمامی مدارک وابسته بر ثبت را کامل و آماده کنید چون در صورتی کهدر هنگانم بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در اصفهان  در زمان ثبت اظهارنامه ثبت شرکت با نواقص مدارک مشاهده شد زمان خود را از دست می دهید در نتیجه زمان ثبت شرکت بیشتر متغیر می باشد ولی ۱۵ الی ۳۰ روزکاری باید برای ثبت در نظر نظر گرفت.

هزینه ثبت شرکت در اصفهان  به دو صورت تقصیم میشود:

هزینه های دولتی و غیر دولتی در اینجا ما به شما هزینه های دولتی ثبت شرکت را توضیح خواهیم داد :

در ثبت شرکت در اصفهان نباید توجه کرد بابت برخی موارد باید هزینه هایی پرداخت کرد این هزینه بسته به تعداد اعضا و حتی موضوع فعالیتی شرکت و نوع شرکت مختلف می باشد هزینه های پایه ثبت از جمله می توان گفت : هزینه های حق الثبت شرکت در نزد اداره ثبت شرکتها ، حق البطال تمبر سرمایه ، حق الوکاله وکیل ثبت شرکت ، هزینه های پستی ، حق الچاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیر الانتشار است.

ثبت شرکت

اداره ثبت شرکت در اصفهانثبت شرکتثبت شرکت در استان اصفهانثبت شرکتهای اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.