ثبت شرکتها در سنندج| ثبت شرکت در سنندج

ثبت شرکت در سنندج

سنندج یکی از زیباترین و توریستی ترین شهرهای غرب کشور است. با شروع فصل تابستان و گرم تر شدن هوا، سفر به این شهر نیز رونق بیشتری می گیرد.

این شهر مرکز استان کردستان و البته دومین شهر بزرگ کرد نشین کشور است و جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری را درون خود جای داده است.

آب وهوای مطلوب در فصل گرما، وجود جاذبه های گردشگری بسیار و البته میهمان نوازی منحصر به فرد مردان و زنان قوم کرد.

سنندج را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تابستان تبدیل کرده است .

هم مرز بودن این شهر با کشور های همسایه و وجود بازارچه های مرزی ، و ورود روزانه تعداد زیادی از مسافران به این شهر باعث شده است که رشد و توسعه اقتصادی در این شهر با سرعت بیشتری پیش رود .

از این رو سرمایه گذاران بسیاری این شهر را برای سرمایه گذاری در هر بخشی انتخاب می کنند .

درباره ثبت شرکتها در سنندج بیشتر بدانیم:

شرکتها در حوزه مختلف ادارات ثبت به ثبت می رسند که این ادارات با توجه به ادرس دفتر مرکزی انها مشخص می شود و تمام فعالیت های شرکت زیر نظر این اداره ثبت شرکتهای سنندج امکان پذیر می باشد و موسسات دیگر نمی توانند به حوزه های دیگر این اداره به غیر از سنندج مراجعه کنند.

انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکت سنندج:

ثبت شرکت در سنندج:

ثبت شرکتها در سنندج را باید یکی از فرایندهای ثبت شرکت دانست که به علت نااشنا بودن اکثر افراد با آن و همچنین نبود مرجعی مشخص و قابل اعتماد جهت ثبت شرکت باعث شده است که اکثر متقاضیان ثبت شرکتها در سنندج با سردرگمی مواجه شوند.

[us_single_image image=”5747″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

ثبت شرکت در سنندج را می توان به دو صورت انجام داد:

نخستین روش این است که متقاضیان نسبت به ثبت شرکت اقدام کند که اینکار با توجه به عدم اشنایی ایشان با مراحل ثبت شرکت و همچنین فوت و فن اینکار ممکن است بسیار پر هزینه و زمان بر باشد.

روش دوم این است که کار را به کارشناسان خبره و کارازموده این امر سپرد تا فعالیت های لازم را با وکالت از متقاضی انجام داده و در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت شرکت ایشان اقدام کنند .

از مزایای این روش در ثبت شرکتها در سنندج میتوان به روش های زیر اشاره کرد:

  • ثبت شرکت در کمترین زمان ممکن
  • بهره گیری از دانش به روز و تجربه کارشناسان
  • بهره گیری از مشاوره رایگان
  • عدم به وجود امدن مشکلات حقوقی در اینده برای متقاضی ثبت شرکتها در سنندج

ثبت تغییرات شرکت در سنندج:

مسائل و پرسش های زیادی برای افراد متقاضی جهت ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در سنندج وجود دارد که وجود این مسائل بنا به دلیل نبودن یک منبع و مرجع مفید و در عین حال دارای اعتبار قانونی در این زمینه می باشد.

در پی آن کسب راهنمایی و مشاوره لازم راجع به فرایند صورت جلسه تغییر شرکتها در سنندج ,مدارک و مراحل مورد نیاز,اطلاع از هزینه ها مشکلاتی است که متقاضیان امور ثبتی در سنندج اغلب با ان مواجه هستند.

توضیحاتی در خصوص ثبت تمام ثبت تغییرات در سنندج:

پس از اتمام فرایند ثبت شرکت و تخصیص شماره ثبتی و شناسه ملی چنانچه سهامداران و هیئت مدیره شرکت قصد ایجاد تغییر در شرکت را دارند طی مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده با تمام و اکثریت شرکا یا صاحبان سهام در این مورد تصمیم میگیرند.

هرگونه ثبت تغییرات شرکت از قبیل :

تغییر نام, تغییر آدرس, انحلال,ورود و خروج شریک, افزایش یا کاهش سرمایه و … در مجامع قابل تصویب می باشد.

[us_single_image image=”5742″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

شرایط ثبت تغییرات شرکت واحد ثبتی سنندج:

بعد از اتمام پروسه ثبت شرکت در صورتی که سهامداران و هیئت مدیره تصمیم بگیرند تغییراتی را در شرکت خود اعمال نمایند باید از طریق مجامع عمومی فوق العاده و عادی این تغییرات را به اطلاع واحد ثبت شرکتها در سنندج برسانند.

ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت واحد ثبتی سنندج:

شخصیت های حقوقی با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه خود می توانند تصمیماتی را مبنی بر ثبت تغییرات شرکت و موسسه خود بگیرند و به استناد قانون تجارت باید این تغییرات را به ثبت برسانند.

در اولین قدم باید صورت جلسه ای با توجه به تغییرات خواسته شده تنظیم و تدوین نمایند و به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری حوزه ثبتی شرکت واحد ثبتی سنندج برسانند.

در نظر داشته باشید که انجام این فعالیت نیازمنده روش و مقررات خاصی می باشد و نیازمند تجربه و تخصص های لازم است.

زمان و هزینه و تعرفه ثبت شرکتها در سنندج:

مدت زمانی که میتوان یک شرکت را در اداره ثبت شرکتها در سنندج به ثبت رساند ۱۵ الی ۳۰ روز کاری است و در برخی موارد این زمان متغیر می باشد و بستگی به پرونده های موجود در سیستم کارشناسان دارد.

هزینه های ثبت شرکتها در سنندج را میتوان به مواردی اشاره کرد که در هزینه های ثبت تاثیر به سزایی دارند.

در چندین مرحله که ثبت را پشت سر بگذارید این هزینه پرداخت می گردد.

هزینه ثبت شرکتها:

قیمت ثبتی شرکت,حق الدرج,حق الثبت,حق ابطال تمبرهای داخل ثبت شرکتها, هزینه های پستی, حق الوکاله اساسنامه,اظهارنامه,ورود اطلاعات, اوراق ثبت و درج آگهی در روزنامه رسمی کشور و حتی سرمایه اولیه مورد نیاز خود شرکت می باشد.

باید این مورد را در نظر گرفت که نوع شرکت و موضوع فعالیت شرکت در سنندج هم در میزان هزینه های تاثیر گذار می باشد و متفاوت است از موارد دیگر سرعت انجام این کار است.

جهت ثبت شرکتها در سنندج بعد از کامل کردن مدارک مربوط با مراجعه به سامانه ثبت شرکتهای کرمان مراحل ثبت صورت می گیرد.

[us_single_image image=”5549″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

ثبت شرکت

اداره ثبت شرکتها در سنندجثبت شرکتثبت شرکت در سنندج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.