ثبت شرکت در کرمانشاه| ثبت شرکتها در کرمانشاه

ثبت شرکتها

نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه می‌باشد.

شهر کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین و پرجمعیت‌ترین شهر، در منطقهٔ مرکزی باختر ایران است.

کرمانشاه از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی باز می‌گردد و از آن دوران تا حمله اعراب به ایران به عنوان دومین پایتخت ساسانیان مورد توجه حکومت بود.

اوج شکوفایی کرمانشاه پس از اسلام، در سده یازدهم میلادی یعنی دوران سلجوقیان بود.با گذشت یازده سده از حملهٔ اعراب به ایران، این شهر در دوران قاجار دوباره شکل شهرنشینی خود را باز یافت و به‌دلیل قرارگرفتن در چهارراه دو محور شمال به جنوب و خاور به باختر و نیز همسایگی با کشور عراق و واقع‌شدن بر سر راه شهرهای زیارتی کربلا و بغداد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

این شهر در جنبش مشروطه سهمی به سزا داشت و در جنگ جهانی یکم و دوم به تصرف نیروهای بیگانه در آمد و پس از پایان جنگ تخلیه شد. همچنین این شهر در جنگ ایران و عراق، خسارت‌های زیادی دید.

هر کرمانشاه از شمال به کوه فرخشاد، از شمال باختری به کوه تاق‌بستان و از جنوب به سفید کوه ختم می‌شود و یکی از شاهراه‌های ارتباطی خاور و باختر و کهن‌ترین راه گذر از ایران به میان‌رودان است.

[us_single_image image=”5990″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

درباره ثبت شرکتها در کرمانشاه بیشتر بدانیم:

شرکتها در حوزه مختلف ادارات ثبت به ثبت می رسند که این ادارات با توجه به ادرس دفتر مرکزی انها مشخص می شود و تمام فعالیت های شرکت زیر نظر این اداره ثبت شرکتها در کرمانشاه امکان پذیر می باشد و موسسات دیگر نمی توانند به حوزه های دیگر این اداره به غیر از کرمانشاه مراجعه کنند.

انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکت کرمانشاه:

[us_single_image image=”5987″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

ثبت شرکت در کرمانشاه:

ثبت شرکتها در کرمانشاه را باید یکی از فرایندهای ثبت شرکت دانست که به علت نااشنا بودن اکثر افراد با آن و همچنین نبود مرجعی مشخص و قابل اعتماد جهت ثبت شرکت باعث شده است که اکثر متقاضیان ثبت شرکتها در کرمانشاه با سردرگمی مواجه شوند.

ثبت شرکت در کرمانشاه را می توان به دو صورت انجام داد:

نخستین روش این است که متقاضیان نسبت به ثبت شرکت اقدام کند که اینکار با توجه به عدم اشنایی ایشان با مراحل ثبت شرکت و همچنین فوت و فن اینکار ممکن است بسیار پر هزینه و زمان بر باشد.

روش دوم این است که کار را به کارشناسان خبره و کارازموده این امر سپرد تا فعالیت های لازم را با وکالت از متقاضی انجام داده و در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت شرکت ایشان اقدام کنند .

[us_single_image image=”5996″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

از مزایای این روش در ثبت شرکتها در کرمانشاه میتوان به روش های زیر اشاره کرد:

  • ثبت شرکت در کمترین زمان ممکن
  • بهره گیری از دانش به روز و تجربه کارشناسان
  • بهره گیری از مشاوره رایگان
  • عدم به وجود امدن مشکلات حقوقی در اینده برای متقاضی ثبت شرکتها در کرمانشاه

ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه:

مسائل و پرسش های زیادی برای افراد متقاضی جهت ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه وجود دارد که وجود این مسائل بنا به دلیل نبودن یک منبع و مرجع مفید و در عین حال دارای اعتبار قانونی در این زمینه می باشد.

در پی آن کسب راهنمایی و مشاوره لازم راجع به فرایند صورت جلسه تغییر ثبت شرکتها در کرمانشاه , مدارک و مراحل مورد نیاز,اطلاع از هزینه ها مشکلاتی است که متقاضیان امور ثبتی در کرمانشاه اغلب با آن مواجه هستند.

[us_single_image image=”5784″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

توضیحاتی در خصوص ثبت تمام ثبت تغییرات در کرمانشاه:

پس از اتمام فرایند ثبت شرکت و تخصیص شماره ثبتی و شناسه ملی چنانچه سهامداران و هیئت مدیره شرکت قصد ایجاد تغییر در شرکت را دارند طی مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده با تمام و اکثریت شرکا یا صاحبان سهام در این مورد تصمیم میگیرند.

هرگونه ثبت تغییرات شرکت از قبیل :

تغییر نام, تغییر آدرس, انحلال,ورود و خروج شریک, افزایش یا کاهش سرمایه و … در مجامع قابل تصویب می باشد.

شرایط ثبت تغییرات شرکت واحد ثبتی کرمانشاه:

بعد از اتمام پروسه ثبت شرکت در صورتی که سهامداران و هیئت مدیره تصمیم بگیرند تغییراتی را در شرکت خود اعمال نمایند باید از طریق مجامع عمومی فوق العاده و عادی این تغییرات را به اطلاع واحد ثبت شرکتها در کرمانشاه برسانند.

[us_single_image image=”5798″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت واحد ثبتی کرمانشاه:

شخصیت های حقوقی با توجه به اختیارات مندرج در اساسنامه خود می توانند تصمیماتی را مبنی بر ثبت تغییرات شرکت و موسسه خود بگیرند و به استناد قانون تجارت باید این تغییرات را به ثبت برسانند.

در اولین قدم باید صورت جلسه ای با توجه به تغییرات خواسته شده تنظیم و تدوین نمایند و به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری حوزه ثبتی شرکت واحد ثبتی کرمانشاه برسانند.

در نظر داشته باشید که انجام این فعالیت نیازمنده روش و مقررات خاصی می باشد و نیازمند تجربه و تخصص های لازم است.

زمان و هزینه و تعرفه ثبت شرکتها در کرمانشاه:

مدت زمانی که میتوان یک شرکت را در اداره ثبت شرکتها در کرمانشاه به ثبت رساند ۱۵ الی ۳۰ روز کاری است و در برخی موارد این زمان متغیر می باشد و بستگی به پرونده های موجود در سیستم کارشناسان دارد.

هزینه های ثبت شرکتها در کرمانشاه را میتوان به مواردی اشاره کرد که در هزینه های ثبت تاثیر به سزایی دارند. در چندین مرحله که ثبت را پشت سر بگذارید این هزینه پرداخت می گردد.

برای هزینه ثبت شرکتها در کرمانشاه به این نکات هم می شود اشاره کرد:

قیمت ثبتی شرکت,حق الدرج,حق الثبت,حق ابطال تمبرهای داخل ثبت شرکتها, هزینه های پستی, حق الوکاله اساسنامه,اظهارنامه,ورود اطلاعات, اوراق ثبت و درج آگهی در روزنامه رسمی کشور و حتی سرمایه اولیه مورد نیاز خود شرکت می باشد.

باید این مورد را در نظر گرفت که نوع شرکت و موضوع فعالیت شرکت در کرمانشاه هم در میزان هزینه های تاثیر گذار می باشد و متفاوت است از موارد دیگر سرعت انجام این کار است.

جهت ثبت شرکتها در کرمانشاه بعد از کامل کردن مدارک مربوط با مراجعه به سامانه ثبت شرکتهای کرمانشاه مراحل ثبت صورت می گیرد.

[us_single_image image=”5304″ size=”tnail-masonry” align=”center”]

ثبت شرکت

اداره ثبت شرکت در کرمانشاهثبت شرکتثبت شرکتهاثبت شرکتها در استان کرمانشاهثبت شرکتهای کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.