از مراحل ثبت شرکت خدماتی بسیار دارای حائز اهمیت بوده و شما تقاضا کننده ها گرامی می‌توانید با بهره گیری از این مقاله به تمامی این مراحل تسلط پیدا کنید. قبل از توجیه مراحل ثبت خدماتی نیاز است تا تعریف و انواع بیشتر این شرکت ها را باهم بررسی دقیق کنیم تا کمی هم در مورد این اُرگان ها ، اطلاعات کسب کنیم. شرکت خدماتی را می‌توان در دو قالب سهامی خاص و مسئولیت محدود به اثبات رساند که درادامه به شرایط و مدارک لازم برای ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص و با مسئولیتی محدود بپردازیم.

شرکت خدماتی از جمله شرکت هایی هستند که زود  نتیجه است و برای تاسیس کردن آن نیاز به دانش آموختگی عالیه نیست و شرایط خاصی لازم ندارد برای این کار شما می توانید شرکت خدماتی نظافتی با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی خاص بدون نیاز به دریافت مجوز از مجموعه های خاصی، را به تثبیت برسانید.

نکات بسیار مهمی در راه اندازی کردن ثبت شرکت خدماتی و بهره گیری از خدمات در منطقه های شهری:

 1. طی کردن مرحله های ثبت شرکت خدمات
 2. اجاره دادن یا خریدن دفتر و محل کار
 3. جایگاه که در آن شرکت خدماتی می زنید باید حتما کلان داشته باشد.
 4. بازار هدف در نظافت کردن منزل و راه پله و … مجموعه های متوسط و پولدار جامعه می باشند.
 5. منطقه متناسب از شهر را برای فعالیت انتخاب کنید.

هر شرکت با درنظر گرفتن حیطه فعالیت خود، می تواند یک یا چند مورد از این فعالیت های ذکر شده در این بخش را در اساسنامه شرکت قرار دهد.

مدارک لازم جهت بررسی مراحل ثبت شرکت خدماتی

 1. تکمیل کردن فرم و تعیین کردن نام
 2. دو برگ اظهارنامه از شرکت و امضا کردن همه اظهارنامه آن به واسطه تمامی سهامداران
 3. دو بخش اساسنامه شرکت سهام و همینطور امضا کردن زیر تمام صفحات آن هم به واسطه همه ی سهامداران
 4. تصویری از شناسنامه و کارت ملی مفتشین
 5. پرداخت وجه معین شده که به نام سازمان که توسط اسناد و املاک کشور ثبت شده است
 6. فتوکپی شناسنامه و برابر کارت ملی برابر اصل شده که برای تمامی سهامداران و در صورتی که مدیر عامل خارج از اعضای هیات مدیره قرار بگیرد باید در دفاتر اسناد رسمی قابل تهیه باشد
 7. تایید رسمی هیات مدیره افراد حقوقی که سهامدار مبنی بر غیر دولتی بودن آن اکتفا دارد
 8. دو برگ صورت جلسه مجموعه عمومی موسسین که به امضاء سهامداران و مفتشین دسترسی باشد
 9. دو جلد صورت جلسه از هیات مدیره که به امضاء مدیران انتخاب مجموعه رسیده شده باشد
 10. معرفی نامه نمایندگان در صورتی که سهامدارا و تعداد نفرات هیات مدیره از میان افراد حقوقی باشند و عرضه تصویر روزنامه رسمی، آگهی تاسیس با آخرین تغییرات متناسب به آن
 11. تایید رسمی قابل پرداخت دست کم 35% سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در اعتبار بنیان گذاری در آنجا افتتاح شده است
 12. دریافت سند رسمی در صورت نیاز داشتن بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکتها

بعد از ثبت چه مرحله هایی را باید طی کرد

بعد از این که مرحله ثبت شرکت تان را به اتمام رساندید باید محل متناسبی را برای پیشروی و فعالیت شرکت، اجاره کنید. و بر همین اساس توجه داشته باشید که شما می توانید در تمامی کلان شهرها، شرکت خدماتی خود را بنیان گذاری کنید. و در مرحله های بعدی از این روند را باید مشخص کنید که در چه حیطه و منطقه ای و با چه فاقد شرایطی می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

به عنوان مثال در صورتی که شما محل انتخابی شما، به اندازه کافی از شرکت خدماتی در خود جای داده باشد و یا به اصطلاح فراوانی شده باشد، از این رو ممکن است نیاز به انتخاب جایگاه دیگری را مختص خود داشته باشید.

دریافت سند رسمی معین برای شرکت خدماتی نظافتی :

جهت دریافت قابلیت با شرکت های خدماتی و تعاونی ها تقاضا کننده ها می بایست به ازدهام های صنفی کارفرما های شرکت های خدماتی، همراهی و فنی و مهندسی در استانی که به شرکت تثبیت شده است،مراجعه نمایند._شرکت های فراگیر که این دستور العمل باید دارای دفتر قانونی مورد تایید صدارت امور اقتصادی و دارایی بوده و عرضه مفاصا حساب مالیاتی و مفاصای حساب تامین اجتماعی و عرضه جواز کسب الزامی است._ازدهام های صنفی شرکت های خدماتی، کمک کردن و یاری نمودن فنی مهندسی موظف اند به جهت دریافت مدارک کارفرما ها شرکت های خدماتی و تشکیل یک پرونده می باشند

_محفل های صنفی وظیفه این را دارند که بعد از جهت دریافت مدارک و تایید رسمی بهبود و نا درستی آن نسبت به برگزار کردن کلاس های آموزشی و ارسال مدارک به اداراه ها به کل تعاون ها، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان برای صادر کردن گواهینامه اقدام نمایند.

جهت ثبت انواع شرکت های خدماتی و تجاری در قسمت ارتباط با ما و درباره ما در ارتباط باشید .

همکاران ما در ثبت شرکتها ، در پایین ترین زمان ممکن شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهند کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.